Ocelářská konference 2023

Ve dnech 27. - 28. dubna 2023 jsme se zúčastnili tradiční ocelářské konference teorie a praxe výroby a zpracování oceli - OCELÁŘI 2023.

Setkáváme se zde nejen s kolegy ze sléváren a oceláren, ale také se zástupci univerzit z České republiky, Polska, Slovenska a Švédska. 

Za Moravskoslezský kraj přijel Ing. Jakub Unucka, Ph.D., MBA se zajímavou přednáškou "Budeme i po konci těžby uhlí krajem oceli?" Následoval proslov proděkana pro spolupráci s průmyslem Fakulty materiálově-technologické VŠB-TUO prof. Ing. Jozefa Vlčka, Ph.D. Blok zvaných přednášek zakončil Mgr. Filip Hájek, který za Ocelářskou unii přednesl příspěvek "Dekarbonizace ocelářství: výzvy a příležitosti". Ing. Jaroslav Pindor, Ph.D. otevřel otázky ohledně European Green Deal a cesty ve výrobě oceli. Po obědě již následoval blok přednášek založených na zkušenostech a výzkumech jednotlivých společností a institucí.

 

28. 4. 2023 Konference

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše