Promet Group na prestižním veletrhu GIFA  

Mezinárodní veletrh slévárenství a slévárenské techniky GIFA se koná v Německu jednou za čtyři roky a patří k nejvýznamnějším akcím v hutním oboru. Prezentují se na něm světové novinky ze slévárenského průmyslu, proto jsme na něm nemohli chybět! Letos jej navštívilo šedesát tisíc lidí.

Návštěvníky lákají prezentace nejnovějších trendů, inovací a technologií ve slévárenském průmyslu. Mezi vystavovateli jsou proto zastoupeny všechny klíčové světové firmy z oboru. Za skupinu Promet Group se na veletrhu prezentovaly dceřiné společnosti z divize metalurgie Promet Czech, Promet Foundry a Promet Prefix.

Letos jsme měli k dispozici samostatný stánek o rozloze 30 m². Návštěvníkům jsme v něm představili komplexnost našich služeb - od materiálu přes slévání až k obrábění. „Vedle prezentace výrobků jsme měli možnost setkat se i s výrobci technologií a seznámili jsme se s novými trendy v tomto oboru, které bychom mohli implementovat i v naší výrobě,“ pochaluje si účast na veletrhu členka představenstva společnosti Promet Group Denisa Materová

V Düsseldorfu strávili naši kolegové z obchodu a marketingu celý týden. Je to skvělá možnost, jak se můžeme setkávat se stávajícími zákazníky a naopak získávat ty nové. Se strategickými partnery z Německa, Rakouska, Chorvatska a Slovinska jsme probírali aktuální situaci na trhu a to, jak dál zlepšovat služby pro zákazníky,“ říká specialista obchodu z Promet Czech Adam Kus.

29. 8. 2023 Veletrhy

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše