PLATANUS PROPERTY

Sesterská společnost Promet Group, která zastřešuje developerské aktivity v rámci residenčních a kancelářských projektů, která má skupina Promet v majetku a realizaci.

2021

rok založení

Společnost PLATANUS PROPERTY byla založena v závěru roku 2021 pod záštitou naší holdingové společnosti Promet Holding S.A., která zastřešuje developerské aktivity skupiny PROMET.

Společnost PLATANUS PROPERTY získala svůj název podle památného stromu platan, který je v přímém soudsedství prvního residenčního projektu na ulici Vojanova. Tento projekt je prvním z aktuálně tří projektů, které se budou realizovat v rámci developerské činnosti skupiny PROMET. Dalším z projektů je rekonstrukce  budovy bývalého obchodního domu MIOR na ulici Velká, kde vznikne nové sídlo skupiny. Třetím z projektů je rekonstrukce budovy stávajícího sídla skupiny, která bude přeměněna na unikátní residenční objekt v srdci Ostravy.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše